Klimatyzacja do biura

Wiemy jak ważne jest stworzenie Klientom i Pracownikom odpowiednich warunków klimatycznych. W pracy często spędzamy znacznie więcej czasu niż w domu a nasza efektywność zależy od jakości powietrza, którym oddychamy. Świeże, czyste, o odpowiedniej temperaturze powietrze nie powoduje senności, apatii czy chorób. Dobrze dobrana i zamontowana klimatyzacja poprawi samopoczucie i komfort pracy. Sami z kolei, też lubimy zrelaksować się w restauracji, kawiarni czy spa, gdzie nie ma duchoty, niemiłych zapachów czy zbyt wysokiej temperatury. Chcemy chodzić do fryzjera, u którego czujemy się komfortowo i chcemy kupować w sklepach, gdzie wszystko jest świeże i pachnące. W przemyśle szczególnie ważne są odpowiednie warunki dla produktu. Często prócz reżimu temperaturowego trzeba zapewnić również odpowiednią wymianę powietrza i jego szczególną filtrację.

Jesteśmy w stanie pomóc Państwu już na etapie projektu. Mamy własny zespół projektowy, który zaproponuje najlepiej dobrane rozwiązanie i przeprowadzi Państwa przez etap niezbędnych uzgodnień zarówno Sanitarnych, BHP, jak i P.Poż.

Ze względu na kompleksowość proponowanych usług, do każdego projektu przydzielamy indywidualnego koordynatora, który na każdym etapie budowy służy Państwu pomocą i radą jednocześnie czuwając nad prowadzonymi pracami.